וילונות ונציאניים

וילונות ונציאניים ממתכת

וילונות ונציאניים מעץ

הוילונות הונציאניים ותרומתם לעיצוב  הפנים

וילונות ממלאים מספר פונקציות בבית ובמשרד, הם תורמים לאסתטיקה ולעיצוב החדר, מאפשרים לשלוט על מידת האור והאוויר החודרת לחדר בשעות היום ומאפשרים יצירת חיץ ויזואלי בין הרחוב והבית, ליצירת תחושת אינטימיות וביטחון.

חברת ברייטנס וילונות מעוצבים משווקת את הוילונות הונציאניים מבית אורגון, המספקים מענה יעיל ודקורטיבי לכל הצרכים הללו, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פרקטית. החידושים הטכנולוגיים מאפשרים התאמת וילון ונציאני לכל חדר וקיים שפע של דגמים ועיצובים מתוכם ניתן לבחור וילונות תריס ונציאני. 

 

ויסות ושליטה באור

 מדינת ישראל התברכה בשפע של אור שמש. לאור השמש יתרונות רבים, אך יש שעות בהן היינו מעוניינים לחסום את האור הבוהק ולהפחית את מידת הקרינה אליה נחשפים החדר והשוהים בו. וילון ונציאני של אורגון מאפשר שליטה מרבית בחשיפת החדר לאור השמש.

הדבר אפשרי החל מחסימה מלאה של האור בעזרת וילון תריס ונציאני האפלה, כמו גם שימוש בוילונות ונציאניים מחוררים למעבר חלקי של אור רך  ועד חשיפה מלאה. ניתן לשלוט הן במידת הפריסה של התריס והן בזווית בה מוטים השלבים, כך שאתם יכולים להאיר או להחשיך את החדר בדיוק כרצונכם.

אסתטיקה

וילונות תריס ונציאני מבית חברת אורגון מיוצרים במגוון רחב  של סגנונות וצבעים כך שתוכלו לבחור את הוילון הוונציאני שלכם מתוך שפע של דגמי וילונות מעוצבים ויפים. חברת אורגון מייצרת וילון ונציאני ממתכת במגוון צבעים, כולל הוילונות הונציאניים הכוללים הדפס לפי בחירת הלקוח וכן וילונות ונציאניים מעץ, לקבלת תחושה חמימה וכפרית יותר.

את מנגנון הפריסה של הוילונות ניתן להזמין במספר עיצובים, ביניהן העיצוב הקלאסי הכולל חוטים חיצוניים, מנגנון סליידר שהוא פטנט ייחודי של אורגון ואינו כולל חוטים נראים לעין, מנגנון מג'יק וונד, מנגנון חשמלי ואף מנגנון מונו הכולל מנואלה. הודות לשפע האפשרויות, תוכלו לבחור את הוילון הונציאני שיתאים באופן מושלם לצרכים שלכם.

וילון ונציאני – שילוב של נוחות, פונקציונאליות, אסתטיקה וחדשנות

הוילון הונציאני משלב את היתרונות של וילון ותריס במוצר אחד. מבחינה אסתטית – מגוון הצבעים  הרחב, ואפשרות הבחירה בין וילון ונציאני מעץ ובין וילון ונציאני ממתכת מבטיחים התאמה מקסימאלית של הוילון לחלל. מבחינה פונקציונאלית – הוילון הונציאני מאפשר שליטה מרבית במידת אור היום שייכנס אל החדר, כולל אפשרות להצללה מוחלטת על ידי וילון ונציאני להצללה. 

אם בעבר הכרנו דגם אחיד של וילון ונציאני, הרי שהיום קיים מבחר דגמים רחב,  כולל מספר מנגנוני פתיחה וכוונון של הוילון. וילונות ונציאניים מעוצבים הם פתרון איכותי המתאים הן לבתים פרטיים והן למשרדים.

זה הזמן לבחור את הוילון הוונציאני המושלם עבורכם

מחפשים פתרון הצללה לבית או למשרד? רוצים להוסיף טאץ' מרענן לעיצוב הבית? חברת ברייטנס וילונות מעוצבים מזמינה אתכם לבחור וילון ונציאני מבית אורגון, המייצרת את הוילונות הונציאניים האיכותיים ביותר בשוק, המגיעים במגוון רחב של עיצובים מרהיבים וחדשניים.

צוות ברייטנס ישמח לסייע לכם לבחור מתוך שפע האפשרויות את הוילון הוונציאני המושלם עבורכם. לפרטים נוספים ולביצוע הזמנה השאירו פרטים באתר, או התקשרו לטלפון  077-2315595 ותיענו בהקדם.