וילונות גלילה

מהם וילונות גלילה

אחד הפריטים העיצוביים שיש ביכולתו לשדרג כל חלל מגורים הוא וילון, קיימים מגוון נרחב של סוגי וילונות בהם אתם יכולים לעשות שימוש בביתכם. אחד מסוגי הוילונות המבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא וילון גלילה, מדובר למעשה בוילונות עשויים בד אשר ניתנים לסגירה או פתיחה באמצעות גלילה. בחירה של וילונות גלילה לסלון או וילונות גלילה לחדרי שינה ומשרדים יכולה להיעשות מבין מגוון רחב של סוגי בדים, אשר כל אחד מהם מספק הצללה חלקית או מלאה בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

וילון גלילה הינו וילון מינימליסטי המשתלב עם הסגנון ההייטקיסטי בעל קו נקי מאד.
וילון הגלילה הוא בעצם מסך בד שמגיע בכמה סוגי הצללה (30%-100%)
במגוון רחב של צבעים וטקסטורות , על אף שוילון הגלילה נראה פשוט נדרש דיוק מושלם בחיתוך הבד עצמו בהתאמה ללקוח.

החיתוך מתבצע ע"י לייזר ובאופן מדויק כך שאין פרימה בצדי הבד. בנוסף ניתן להתרשם מסוגי בדי הרשת של הגלילה אשר מסננים באופן יעיל את קרני השמש ועדיין ניתן לראות דרך הבד עצמו.

וילון גלילה – התאמה כירורגית לעיצוב הפנים של החדר

וילונות גלילה החלו את דרכם בעיקר כפריט המשמש פתרון עיצובי ופונקציונאלי במשרדים, בהם נדרשה אפשרות להאפלה של עוצמת אור השמש הישראלית. במשך השנים הם צברו פופולאריות בקרב קהל ישראלי אשר מצא בוילון גלילה פתרון עיצובי והולם גם לחדרי מגורים אך בעיקר לחלונות מטבח או סלון. היכולת הגבוהה בהתאמה לכל חלון באופן מדוייק ומגוון הבדים האפשרי לבחירה הפכו את וילונות הגלילה לאחד הוילונות המבוקשים ביותר בישראל.

בהמשך לכך, וילונות גלילה קנו את מעמדם כפריט נוי עיצובי במשרדים רבים ובמבנים מכובדים לא בכדי, כאשר התאמתם הפכה למעשה למלאכה מורכבת שלפעמים ניתן להפחית מחשיבותה בעת בחינה ראשונית וכאשר נעשית על ידי עין לא מקצועית.

כלומר, כאשר בוחרים את וילון הגלילה, חשוב לדעת ולאפיין את אופי הוילון וסוגו ולגזור בהתאם את הוילון הנבחר לאור הצורך וההווי שקיים באותו חלל מבעוד מועד.

בין אם מתלבטים בין וילון גלילה זברה ובין וילון הגלילה האטום, או בין אם חשבתם לבחור לעשות שימוש דווקא בפתרון כמו וילונות האפלה – חשובה ההתאמה הראשונית, ורצוי כזו שתבוא מאיש מקצוע מוסמך.

לכן – שכיח במיוחד לראות לקוחות רבים אשר נעזרים באנשי מקצוע מעולם פתרונות ההצללה, כאשר אלו יודעים לחדד את הצורך ובהתאם את הפתרון שהם זקוקים לו, כאשר לאור היכרותם עם מגוון וילונות גלילה מעוצבים, ניתן למצוא וילון הגלילה המותאם והנכון ביותר.

דוגמה לכך היא הבחירה המתבקשת בספינת הדגל של וילונות הגלילה – וילון גלילה אורגון. כלומר, אף על פי שאין עוררין כי וילון הגלילה של חברת אורגון הוא מהמובחרים והאיכותיים ביותר שקיימים בשוק הישראלי.

הבחירה בו צריכה להתבצע רק לאור צורך מוחשי שקיים לאור כל המשתמע והנלווה לבחירה בפריט שכזה, לאור עלויותיו ומאפייניו.

רוצים להחשיך את הבית? מחפשים הפוגה מהרחוב הסואן? וילון גלילה כקיר נייד

בנוסף לכך, עוד שימוש מרכזי בכלי כדוגמת וילון זה, הוא יכולתו של האחרון להוות מעין חוצץ דינמי בין החלל החיצוני לבין פנים המבנה עצמו, בין אם מבקשים להתרחק מהשמש עצמה או ליהנות מפרטיות.

לכן, אם אתם מחפשים מפלט מהשמש הקופחת, כמו גם אם החדר שבו אתם שוהים ממוקם במקום מרכזי ושחשוף לכל – בחירה בוילון הגלילה כמו וילון גלילה אטום או וילון האפלה נגלל, יכולים לאפשר לכם למצוא הפוגה קלה או לחליפין להפוך לרואים ולא נראים.

רוצה לומר, כפי שציינו קודם לכן ישנם וילונות עם מנגנון גלילה שמאפשרים חשיפה חלקית על מלאה לחלל החיצוני, כאשר גם אם מבחינה חיצונית נראה הוילון כמו וילון הגלילה האטום, ניתן לראות דרכו או לקבל חשיפה חלקית לאור החיצוני.

פתרון אחר מנגד הוא התקנתו של וילון הגלילה בעיצוב פסי זברה, כוילון ששלביו השונים מאפשרים לחלק מן האור להיכנס פנימה, על כל המשתמע מכך הן בהיבט החשיפה והן בהיבט התאורה.

כל אותו צבר פתרונות, כאשר רבים ומתרבים מגוון הוילונות הקיימים בעולם וילונות הגלילה המעוצבים, מאפשר לרבים יותר מאי פעם למצוא וילון נגלל המתאים להם, בין אם מדובר בפתרון איכותי במיוחד כמו וילון אורגון, או בין אם בבחירה סטנדרטית של וילון האפלה פשטני.

חברת ברייטנס מוכרת ומשווקת וילון גלילה חשמלי  כמו גם וילון למטבח אורגון- שיסייע לכם לבצע הצללה מושלמת ובעיצוב ייחודי. אם ברצונכם לשדרג את התפעול וליהנות מוילונות חשמליים מהמעלה הראשונה וילונות אורגון הם המוצר המומלץ עבורכם.

וילון למטבח אורגון – פריט עיצובי פרקטי איכותי ואלגנטי

וילונות גלילה אורגון מספקים לכם פתרון מושלם שיסייע לכם לנצל את המטבח לכל אורך שעות היממה.  כאשר אתם מתקינים וילון גלילה למטבח אתם למעשה נהנים מהיכולת ליהנות מאור מלא כאשר אתם עובדים או מבשלים במטבח וזקוקים לעוצמת תאורה טובה יותר, לאחר סיום הבישולים ולשם האפלת המטבח מפני אור השמש הישירה אתם פשוט יכולים לסגור את וילונות הגלילה.

כמו כן, וילון האפלה גלילה, בין אם משמש בתור וילון למטבח אורגון הנגלל היטב ובין אם לחלל המשפחתי, יכול לשמש כפריט עיצוב ופריט נוי ייחודי ומעודן, כזה שמשפיע על החלל הפנימי מבלי להסגיר כי הוא שם.

לכן, אם אתם זקוקים לאלמנט נוסף שישלים או יאזן את האקלים הפנימי בחדר, ייתכן מאוד כי וילון האפלה גלילה או וילון למטבח אורגון, הוא בדיוק החלק החסר בפאזל, כאשר בולט במיוחד הוא הוילון של חברת אורגון, כוילונות שמעוצבים בהתאם לטעם הישראלי המגוון והייחודי.

לפרטים נוספים ועדכונים אודות וילונות נגללים הכי חדשים ניתן להשאיר פרטים באתר
או ליצור קשר בטלפון 077-2315595