וילונות גלילה

מהו וילון גלילה

וילון גלילה הינו וילון מינימליסטי המשתלב עם הסגנון ההייטקיסטי בעל קו נקי מאד.
וילון הגלילה הוא בעצם מסך בד שמגיע בכמה סוגי הצללה (30%-100%)
במגוון רחב של צבעים וטקסטורות , על אף שוילון הגלילה נראה פשוט נדרש דיוק מושלם בחיתוך הבד עצמו בהתאמה ללקוח.
החיתוך מתבצע ע"י לייזר ובאופן מדויק כך שאין פרימה בצידי הבד.
בנוסף ניתן להתרשם מסוגי בדי הרשת של הגלילה אשר מסננים באופן יעיל את קרני השמש ועדיין ניתן לראות דרך הבד עצמו.

 

וילון גלילה – התאמה כירורגית לעיצוב הפנים של החדר

בהמשך לכך, וילונות גלילה קנו את מעמדם כפריט נוי עיצובי במשרדים רבים ובמבנים מכובדים לא בכדי, כאשר התאמתם הפכה למעשה למלאכה מורכבת שלפעמים ניתן להפחית מחשיבותה בעת בחינה ראשונית וכאשר נעשית על ידי עין לא מקצועית.
כלומר, כאשר בוחרים וילון גלילה, חשוב לדעת ולאפיין את אופי הוילון וסוגו ולגזור בהתאם את הוילון הנבחר לאור הצורך וההווי שקיים באותו חלל מבעוד מועד, בין אם מתלבטים בין וילון גלילה זברה ובין וילון גלילה אטום, או בין אם חשבתם לבחור לעשות שימוש דווקא בפתרון כמו וילונות גלילה האפלה – חשובה ההתאמה הראשונית, ורצוי כזו שתבוא מאיש מקצוע מוסמך.

לכן – שכיח במיוחד לראות לקוחות רבים אשר נעזרים באנשי מקצוע מעולם פתרונות ההצללה, כאשר אלו יודעים לחדד את הצורך ובהתאם את הפתרון שהם זקוקים לו, כאשר לאור היכרותם עם מגוון וילונות גלילה מעוצבים, ניתן למצוא וילון גלילה מותאם ואת הנכון ביותר.

דוגמה לכך היא הבחירה המתבקשת בספינת הדגל של וילונות הגלילה – וילון גלילה אורגון. כלומר, אף על פי שאין עוררין כי וילון גלילה אורגון הוא מהמובחרים והאיכותיים ביותר שקיימים בשוק הישראלי, הבחירה בו צריכה להתבצע רק לאור צורך מוחשי שקיים לאור כל המשתמע והנלווה לבחירה בפריט שכזה, לאור עלויותיו ומאפייניו.

רוצים להחשיך את הבית? מחפשים הפוגה מהרחוב הסואן? וילונות גלילה כקיר נייד

בנוסף לכך, עוד שימוש מרכזי בכלי כדוגמת וילון גלילה, הוא יכולתו של האחרון להוות מעין חוצץ דינמי בין החלל החיצוני לבין פנים המבנה עצמו, בין אם מבקשים להתרחק מהשמש עצמה או ליהנות מפרטיות.

לכן, אם אתם מחפשים מפלט מהשמש הקופחת, כמו גם אם החדר שבו אתם שוהים ממוקם במקום מרכזי ושחשוף לכל – בחירה בוילון גלילה כמו וילון גלילה אטום או וילון גלילה האפלה יכול לאפשר לכם למצוא הפוגה קלה או לחליפין להפוך לרואים ולא נראים.
רוצה לומר, כפי שציינו קודם לכן ישנם וילונות גלילה שמאפשרים חשיפה חלקית על מלאה לחלל החיצוני, כאשר גם אם מבחינה חיצונית נראה הוילון כמו וילון גלילה אטום, ניתן לראות דרכו או לקבל חשיפה חלקית לאור החיצוני.

פתרון אחר מנגד הוא התקנתו של וילון גלילה זברה, כוילון ששלביו השונים מאפשרים לחלק מן האור להיכנס פנימה, על כל המשתמע מכך הן בהיבט החשיפה והן בהיבט התאורה.
כל אותו צבר פתרונות, כאשר רבים ומתרבים מגוון הוילונות הקיימים בעולם וילונות גלילה מעוצבים, מאפשר לרבים יותר מאי פעם למצוא וילון גלילה המתאים להם, בין אם מדובר בפתרון איכותי במיוחד כמו וילון גלילה אורגון, או בין אם בבחירה סטנדרטית של וילון גלילה האפלה פשטני.

וילון גלילה למטבח או לסלון – פריט עיצובי אלגנטי וזול

כמו כן, וילון האפלה גלילה, בין אם משמש בתור וילון גלילה למטבח ובין אם לחלל המשפחתי, יכול לשמש כפריט עיצוב ופריט נוי ייחודי ומעודן, כזה שמשפיע על החלל הפנימי מבלי להסגיר כי הוא שם.
לכן, אם אתם זקוקים לאלמנט נוסף שישלים או יאזן את האקלים הפנימי בחדר, ייתכן מאוד כי וילון האפלה גלילה הוא בדיוק החלק החסר בפאזל, כאשר בולט במיוחד הוא וילון גלילה אורגון, כוילונות שמעוצבים בהתאם לטעם הישראלי המגוון והייחודי.

לפרטים נוספים ועדכונים אודות וילונות גלילה חדשים ניתן להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר בטלפון 077-2315595