וילון הצללה

וילון מעוצב הינו לא רק מוצר המשדרג את עיצוב פנים הבית ומוסיף משמעותית אווירה נעימה וקלילה לחלל,

בנוסף לכך בעזרת בחירת סוג הבד ואופן תפירתו המקצועית ניתן לקבל הצללה רצויה לחלל המבוקש ובכך לשלוט בוויסות האור הנכנס. אצלנו בוילונות ברייטנס מציעים מגוון עשיר של פתרונות הצללה בין אם זאת בדים מסוגים שונים ותפירות שונות ובין שלל מוצרי אורגון המתקדמים כגון: וילונות סאן סטריפ, סילואט, ונציאני, דואט וסאן סי הידועים כנותני מענה בהקשר של ויסות האור לחלל.

מהם וילונות הצללה וחשיבותם

וילון הצללה הוא פריט נוף ייחודי ובעל חשיבות רבה לחלל הפנימי, כאשר מדובר בווילון שמאפשר לבעליו כמו גם לחלל כולו להלך על הגבול הדק אך ההכרחי שבין הארת המבנה באמצעות הכנסת כמות מסוימת של אור, לבין יצירת צל שמאפשר לבעלי החלל לשלוט על מידת התאורה שבו ולהימלט מאימת השמש הקופחת. כמו כן ולאור זאת, וילונות הצללה נתפסים ככלי האידיאלי לפרטיות מקסימלית, כזו אשר מאפשרת הן ליהנות מחלל מואר, והן לחצוץ בין המרחב החיצוני לבין המרחב הפרטי, כאשר וילון הצללה מאפשר ליושבי החדר להיות מבודדים מהחלל החיצוני לחדר ולשמור על פרטיות.

ישראל כמדינה בעלת צל טבעי מועט

בנוסף לכך, הסיבה שלשמה רבים הם החללים בישראל שבהם החזקה בווילון הצללה היא כמעט בגדר חובה, נובעת בעיקר מהאקלים הייחודי שקיים בישראל, כאשר מדובר במדינה חמה במיוחד, כמו גם כזו אשר הבנייה בה אינה כזו שמייצרת צל, כלומר שאינה מוצלת במיוחד. זאת ועוד, כי כאשר בוחנים את מגמת ההתחממות הגלובלית אשר גורמת לעליית טמפרטורות והתארכות חודשי הקיץ, צפוי הצורך בפתרונות הצללה לעלות ולהתגבר, כאשר לאור הצורך באור טבעי כמו גם להפרדת החלל החיצוני מן הפנימי – וילון הצללה מהווה פתרון אולטימטיבי. כמו כן, בשל הבנייה הצפופה יחסית בישראל, פרטיות היא חלק בלתי נפרד מהסוגיה, כאשר בזכות וילון הצללה ניתן לחצוץ בין החלל הפרטי לחיצוני ולשמור על כניסת אור טבעי למבנה.

וילון הצללה – הכנסת אור בצורה מדודה

בהמשך לכך, גולת הכותרת בעניינם של וילונות הצללה נובעת מיכולתם הן לאפשר כניסת אור חיצונית למבנה והן למניעת הארה מוחלטת שלו, כאשר מדובר למעשה בתכונה המאפשרת לחלל בו פועלים מסכים כדוגמת סלון או חדרי קולנוע ליהנות מהצללה אופטימלית עבורם, כמו גם לאפשר לחללים משפחתיים או ציבוריים להימלט מהשמש הקופחת מבלי לוותר על תאורה טבעית.

וילונות הצללה – תחום אופנתי המתחדש ללא הפסקה

כמו כן, עוד היבט חשוב ומשמעותי שיש לקחת בחשבון בטרם בוחרים וילונות הצללה, הוא חידושים אופנתיים ועיצוביים שמתרחשים ללא הפסקה בעולם פתרונות ההצללה. רוצה לומר, עולם עיצוב הפנים, זה אשר מכיל בתוכו גם וילונות הצללה, ממשיך להתחדש ולהתעדכן בהתאם לחידושים טכנולוגים או תמורות אופנתיות, כאלה שרצוי וכדאי לקחת בחשבון מבעוד מועד.

דוגמה לאותם חידושים בשנים האחרונות היא הפיכתם של חלק ניכר מהווילונות המותקנים לכאלה שמופעלים באמצעים חשמליים ואף דרך שליטה מרחוק, כאשר מדובר בסנונית ראשונה לאשר עתיד לבוא.

מחפשים וילון הצללה? התייעצו מבעוד מועד עם איש מקצוע

זאת ועוד, כי במידה והגעתם למסקנה כי הפתרון הנכון לכם הוא וילון הצללה ו/או אם אינכם יודעים כיצד לבחור וילון בכללי או וילון הצללה בפרט, מומלץ בחום ליצור קשר עם איש מקצוע מעולם עיצוב הפנים כדוגמת יועץ ווילונות הצללה, כגורם אשר יידע לבחור עבורכם את הגוון ומרקם הווילון המתאים ביותר לחלל הפרטי שלכם.

בנוסף לכך, החשיבות שבהתייעצות מוקדמת עם איש מקצוע מרחיקה לכת גם לכדי בחירת הגוון המותאם ביותר, כאשר גם עירוב של מעצב פנים יכול להבטיח שווילון ההצלה שתבחרו, יפה ככל שיהיה, יתכתב באופן נכון וקוהרנטי עם שאר חלקי החלל.

לסיכום

אנחנו בברייטנס פועלים למעלה מ- 50 שנים בעולם הווילונות המעוצבים, תוך כדי השמת דגש נרחב על בחירת וילון שעונה מצד אחד על הצורך הקיים ללקוח, מבלי לוותר מצד שני על עיצוב אטרקטיבי וייחודי שהופך אלמנט כדוגמת וילון מחתיכת בד לפריט נוי ססגוני שמשליך על כלל החלל.

לכן, במידה ואתם מחפשים ווילון הצללה עבור החלל הפרטי שלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר בהקדם כדי שנוכל לייעץ ואף למצוא בהקדם את הפתרון האטרקטיבי האיכותי והנכון ביותר עבורכם.
אנחנו נשמח לתת מענה וייעוץ ללא התחייבות באופן בחירת הוילון לחלל המבוקש תוך התחשבות במיקום החלונות ,התאמת סוג הוילון ובחירת צבעו.