וילון האפלה

מהו וילון האפלה- ומהו תפקידו

וילון החשכה (או האפלה) הנו וילון ייחודי אשר תפקידו להחשיך את החלל הרצוי וליצור חציצה אלגנטית בין חלקים שונים בחדר או במנה. וילון זה יכול להתאים לחדר שינה ובמיוחד לאנשים הרגישים לאור ומשכימים מוקדם בשל האור הבוקע מחלון חדר השינה שלהם, כאלמנט נוסף אשר משפר את חווית השינה שלהם והופך את המרחב האישי לאיכותי ונעים יותר. וילונות האפלה יכולים להתאים גם לחדרים נוספים בבית כגון חדר עבודה או חדר צפייה וקולנוע ביתי, בהם נרצה החשכה מוחלטת של החדר לצפייה מיטבית במסכי הטלוויזיה או בצג המחשב, כל זאת מבלי להיחשף או להסתנוור מאור השמש הבוקע מהחלונות.  וילון החשכה זה מעניק לנו איטום מוחלט מהאור הבוקע מחלונות החלל וכך מסייע לנו להאפיל את החדר או החלל שברצוננו להחשיך.

וילון האפלה- מאפיינים

וילונות ההאפלה הינם וילונות העשויים מבדים כבדים ועבים לרוב בעלי צפיפות גבוהה (ומכאן גם משקלם הגבוה). כל זאת על מנת להעניק לכם את התוצאה הרצויה- חשיכה בחלל בו בחרתם להתקין אותם. וילונות ההאפלה שלנו מגיעים במגוון רחב של צבעים ודגמים וניתן לשלבם עם בדים קלילים יותר בכדי לתת תחושה נעימה בחלל. חשוב לזכור כי וילונות אלה אינם וילונות רגילים ולכן הם שונים במקצת מווילונות רגילים אחרים. חברת ברייטנס מוכרת ומשווקת מבחר וילונות האפלה בצבעים דגמים וצורות- לבחירתכם.

היכן מומלץ להשתמש בוילונות האפלה

המקומות הנפוצים ביותר בהם נשתמש בוילונות החשכה הם בחדרי שינה על מנת למנוע מאור השמש בבוקר להיכנס לחלל החדר ולהאיר את החדר מוקדם בבוקר. וילונות אלה מתאימים גם כוילון החשכה בחדרי המגורים וחללים ללא תריסים. במידה ורוצים ליצור אזור או חלל בבית ללא אור מבחוץ- וילון האפלה אטום לאור יכול להעניק לכם את התוצאה המבוקשת.

מקום נוסף בו ניתן להשתמש בוילונות החשכה הוא במשרדים בעלי צגים שונים, במיוחד לכאלה שיש להם חלונות גדולים ורבים, ללא אפשרות הצללה קיימת. התקנה של וילון האפלה איכותי, תסייע לנו לא רק בהצללה של החללים במשרד, כי אם גם תוכל לסייע לנו בהורדת הטמפרטורה בחלל החדר- הודות להצללה האיכותית, מה שיסייע לנו במידת מה גם בחיסכון אנרגטי של צריכת החשמל.
לכן, אנו ממליצים על שימוש בוילון זה במיוחד במשרדים בעלי חלונות גדולים וגבוהים, ובמיוחד כאלה החשופים במהלך רוב שעות היום לשמש הישראלית הקופחת. וילונות אלה יעניקו לכם הצללה מעולה ויקטינו את מידות החום במשרדכם.

וילונות האפלה – מוצר צריכה בסיסי באקלים הישראלי

בהמשך לכך, חשיבותם של וילונות אלה גדלה וגודלת בעיקר לאור האקלים הנוכחי בישראל, כמו גם זה אשר ממשיך להתחמם ושמצביע על כך ששעות חשיפת האור צפויות לגדול ולהפוך למשמעותיות יותר כאשר הטמפרטורות צפויות לעלות.

ההשלכה הישירה של כך היא שאילו עד כה חודשי האביב והסתיו היו תקופה שבה השמש הייתה נסבלת או גורם שאינו מהווה מטרד, מדובר במצב שצפוי להשתנות דרמטית לאור מגמת שינוי האקלים, שינוי אשר יורגש ביתר שאת במדינת ישראל כמדינה קיצית אשר הטמפרטורות בה מאמירות לעתים רבות למעלה מ- 35 מעלות.

עבודה רציפה עם אנשי מקצוע וחומרי גלם מהטובים בשוק

כמו כן, חלק בלתי נפרד מבחינת וילון  זה אשר מתאים לביתכם / משרדכם, הוא ליווי רציף של אנשי מקצוע אשר מהווים לכם אוזן קשבת ורותמים למענכם את מיטב הניסיון העשיר שלהם על מנת לבחור באופן כירורגי את הפתרון הנכון ביותר לכם.

אנחנו בחברת ברייטנס נוהגים ללוות את כלל לקוחותינו לכל אורך התהליך ולהעמיד לרשותם מגוון אדריכלים ומעצבי פנים אשר יודעים לגשר על הפער בין הרצוי למצוי, בעודם פועלים עם חומרי גלם ובתי יוקרה המייצרים בדים ייחודיים ושמאפשרים לפריט נוף כדוגמת וילונות האפלה להפוך לפריט נוי אשר משנה לחלוטין את האקלים בחלל.

אנחנו כאן לשירותכם

חברת ברייטנס מוכרת ומשווקת מבחר גדול של וילונות המתאימים למגוון רחב של עיצובים. אנו מציעים מבחר רחב של בדי האפלה לוילונות שלכם וכמו כן, אנו מוכרים ומשווקים את מוצרי חברת אורגון כאופציה של וילונות אלה, במגוון רחב של צבעים, מפתחים שונים, מנגנוני הפעלה ומסילות שונות. כגון: וילונות גלילהסאן סטריפדואט סאן סי, רומאיוילונות למשרד ועוד.
יש לכם שאלות נוספות? זקוקים לייעוץ? צריכים עזרה? צרו עמנו קשר ושמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם שירות אדיב ומקצועי
שתהיו מרוצים.