מסילה לוילון

בחירת מסילה לוילון

בחירת מסילה, בין אם מדובר במסילה לוילון סלון או לוילון משרדי, היא חלק בלתי נפרד מהקפדה על קו עיצובי נכון שמאפשר לחלל להנות מכל מה שוילון יודע להציע – כניסת אור ותאורה ועד להאפלה או הצללה והחשכה מלאה.
אותה בחירה הופכת למאתגרת יותר בשנים האחרונות כשמתרבים הפתרונות הקיימים, אך איתם גם הסיכוי בבחירה במסילה לתליית וילון שלא ממצה את הוילון עד תום, או גורמת לחלל להיראות לא שלם וחסר.
אז אם אתם מחפשים מסילה לתליית וילון, במאמר הקרוב נרחיב על איפה קונים מסילה לוילון, מהי מסילת אלובין, וכיצד ניתן לבצע רכישת מסילה במקום כאשר נקנית מסילה לפי מטר רץ.

מחפשים מסילות לוילון – מיקום הוא הפרט החשוב ביותר

בראש ובראשונה כשמחפשים מסילה לוילון צריך לבחור בין מסילה לתליית וילון מהתקרה לבין מסילה לתליית וילון מהקיר. אף על פי שנראה שמדובר בפרט שולי, מסילה לתליית וילון מהתקרה תאפשר לוילון להתפרש על כל אורך הקיר, לעומת מסילה לתליית וילון מהקיר שמאפשרת להקטין את נפח הוילון ולכסות רק חלק מהקיר בוילון.
הבחירה באפשרות הגבוהה יותר תקנה לחלל את היכולת "לצבוע" את הקיר עם הוילון, לעומת הבחירה המצומצמת יותר שתייצר מפגש בין הוילון לקיר עצמו, כאשר שניהם גלויים. בנוסף, תלייה מהקיר מצריכה התאמה מדויקת יותר בין צבע הוילון לצבע הקיר, כאשר באמצעות תלייה מהתקרה ניתן לכסות את הקיר לחלוטין ולכפות על התאמה חלקית יותר.

למה צריך מסילות לוילון?

יתרונותיה של מסילה לתליית וילון עולים בצורה הברורה ביותר מהשוואת וילון ללא מסילה שמיקומו סטטי וניתן להגפה באמצעות קשירה וקיפול בלבד, לבין וילון דינמי כאשר הסטת וילון שנע בהתאם לשמש מסייעת להפיק יותר מהוילון כשלעצמו.
כלומר, בין אם אתם מחפשים וילון שיאפשר לכם להקטין את כניסת האור ולסייע להצללה והאפלה עד כדי החשכה של החדר, ובין אם אתם מחפשים וילון שיסנן חלקית את האור שנכנס, כאשר לוילון מותאמת מסילה ניתן לבצע התאמות תוך כדי תנועה.

זאת בנוסף כמובן להיותה של המסילה פריט נוף עיצובי כשלעצמה, ופריט שבחירתו הנכונה מאפשרת להוסיף נופך נוסף לחלל כאשר ישנן מסילות סולידיות ונחבאות, לעומת מסילות שמושכות תשומת לב לבדן.

לכן, כשמחפשים מסילות לוילון לסלון חשוב להקפיד שאותה מסילה תשתלב עם שאר החדר והחפצים שנמצאים בו, כאשר סלון עמוס ושמרוהט לחלוטין יכול למצוא מסילה דקה ובצבע ניטרלי כמתאימה יותר, לעומת חדרים פשוטים בהם למסילה יותר מקום להתבטא.

איך בוחרים מסילה ואיפה קונים מסילות לוילון?

כיום ההסכמה הרחבה בעולם ההצללה היא בחירה במסילת אלובין עשויה מאלומיניום, שמתאימה למגוון רחב של וילונות וניתנת לתלייה על הקיר והתקרה. מדובר במסילה שיחסית נוח ופשוט לעבוד איתה, כאשר התקנת סטופר לאלובין נחשבת למשימה קלה יחסית לעומת במסילות אחרות.

אך בדומה לשאר חלל הפנים, הדרך הנכונה ביותר לבחירת כל פריט נוי ובמיוחד מסילה לוילון סלון – היא באמצעות פנייה לגורם מוסמך ומקצועי כיועץ הצללה שיידע להתאים עבורכם את הוילון וכחלק מכך גם את המסילה הנכונה ביותר עבורכם.

לכן, המקום הנכון ביותר לרכוש בו מסילות לוילון הוא חברה מקצועית שמחזיקה במגוון רחב של כלים, ושתאפשר לכם למצוא את כל הפתרונות שאתם מחפשים ובהתאמה אישית – רגל קיר למסילה, מעצור למסילה, זווית לתליית וילון ועוד.

עבודה עם חברה מקצועית עוזרת גם בבחירת כמויות וסוגי חומרים שמותאמים כירורגית לצורך הפרטי שלכם, כשנעשית רכישת מסילה במקום, וכאשר נקנית מסילה לפי מטר רץ. היתרון באותה אספקה מהירה, שלמעשה מהווה אספקה על המקום הוא שבמידה ובחרתם בפתרון שפחות לטעמכם, תמיד ניתן לבצע התאמה או תיקון שירצה אתכם, זאת לעומת כשנקנית מסילה דרך האינטרנט ומעבר לים.

מחפשים מסילה בול בשבילכם?

אז אם גם אתם מחפשים את המסילה המיוחדת שתתפוס את כל תשומת הלב של החדר, או דווקא את זו שתאפשר לו להתבטא בצורה הכי נקייה – אנחנו בברייטנס מזמינים אתכם להתלבט איתנו ולמצוא את כל הפתרונות הקיימים בעולם ההצללה.


ממעצור למסילה, זווית לתליית וילון ורגל קיר למסילה, ועד לבחירת מסילה לוילון מהמגוון העצום שקיים, בברייטנס תמצאו את כל המגוון הקיים והמתחדש בשוק, כאשר כל הזמנה נעשית לפי מטר רץ ובהתאם לצורך שלכם.

בנוסף, עבור רכישת מסילה במקום תתבצע אספקה על המקום, ולאלו שזקוקים קצת זמן להתבלט תתבצע אספקה מהירה במיוחד.
מחכים לכם!