וילונות ורטיקלים

הוילונות הורטיקלים שיתאימו לביתכם

מחפשים פתרון הצללה איכותי לבית או למשרד? וילונות ורטיקלים הם פתרון הצללה ותיק ואהוב, המתאים גם למפתחים רחבים במיוחד או למפתחים בעלי מתאר לא שגרתי. בברייטנס וילונות מעוצבים תוכלו לרכוש וילונן ורטיקלי מבית אורגון, המצטיין באיכות, יופי וחדשנות. צוות ברייטנס וילונות מעוצבים ישמח להציג בפניכם מגוון סוגי וילונות ורטיקלים, ולבחור מתוכם וילונות מעוצבים לבית או למשרד שלכם.

 

אסתטיקה מרשימה

 

וילון ורטיקלי מצטיין במראה מרשים בעל גוון נוסטלגי. וילון אורגון ורטיקלי משלב טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב מודרני ליצירת פתרון הצללה פרקטי ונאה שמשדרג את הרושם והנראות של החדר ומוסיף לו יוקרה והדר. כדי לאפשר התאמה מקסימאלית של וילונות אורגון ורטיקליים ללקוחות שונים ולסגנונות עיצוב מגוונים, עצבו באורגון את  הוילונות הורטיקלים במבחר צבעים רחב, כך שניתן לבחור וילון ורטיקלי בצבע שיתאים בצורה מושלמת לחדר.

מפתחים לא שגרתיים

 

אחד היתרונות המשמעותיים של וילון ורטיקלי הוא שניתן להתאימו למפתחים לא קונבנציונליים, כמו למשל מפתחים רחבים במיוחד, מפתחים לא סימטריים/אלכסוניים ואפילו מפתחים קשתיים. היכולת להתאים את הווילון למפתח מאפשרת לכם ליהנות מהצללה והסתרה מושלמת גם במבנה בו מפתחי החלונות אינם מתאימים לוילונות מעוצבים אחרים.

טכנולוגיה מתקדמת

וילון ורטיקלי מבית אורגון מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת מגוון, אסתטיקה ובטיחות מרביים. בין השאר, תוכלו למצוא אצלנו וילון ורטיקלי חשמלי, וילון ורטיקלי ידני, וילון ורטיקלי מבד חסין אש, וילון ורטיקלי רשת ווילון ורטיקלי להאפלה מלאה. בנוסף, ניתן לרכוש וילון ורטיקלי עם מסילות מעוצבות ומעוגלות, למראה מעוצב ודקורטיבי.  כדי לאפשר בטיחות מקסימאלית לילדים ופעוטות, אורגון מייצרת וילונות ורטיקלים בעלי מסילות ללא חוטים, המשלבות דקורטיביות, איכות ובטיחות.  

שליטה במידת האור וההצללה בבית

יתרון נוסף של הוילונות הורטיקלים הוא השליטה שהם מאפשרים בדרגת האור הנכנס אל החדר. הוילונות הורטיקלים מאפשרים לכם לשלוט באופן מיטבי בכמות אור השמש שנכנסת לחדר בכל שעה משעות היום באמצעות צידוד השלבים הורטיקאלים של הוילון בזויות שונות. באותה מידה מאפשר וילון ורטיקלי לשלוט במידת ההסתרה של החדר מפני הרחוב. וילון ורטיקלי מסייע למי שזקוק להאפלה בשעות היום, למי שרוצה להכניס מידה מבוקרת של אור יום הביתה, למי שזקוק לפרטיות ואינטימיות ולמי שצרכיו משתנים בהתאם לנסיבות. וילון ורטיקלי מאפשר מגוון מצבי הצללה והסתרה הניתנים לשליטה וכוונון בהתאם לצורך.

וילונות ורטיקלים – פתרון הצללה מתקדם למשרד ולבית

 

מחפשים פתרון הצללה למשרד או לבית? לברייטנס וילונות מעוצבים יש את המוצר האידיאלי עבורכם – וילונות מעוצבים ורטיקליים של אורגון. הוילונות הורטיקלים של אורגון מתאימים למפתחים קונוונציונליים וכן למפתחים רחבים במיוחד או בעלי קו מתאר לא שגרתי. הוילונות הורטיקלים מבית אורגון הם וילונות יפים, בטיחותיים ואיכותיים, שישרתו אתכם שנים רבות ויוסיפו סגנון ויופי לבית ולמשרד. לפרטים נוספים ולהזמנות השאירו פרטים באתר
או התקשרו אלינו לטלפון 077-2315595 ונשמח לסייע לכם לבחור את הוילונות המעוצבים המתאימים ביותר עבורכם.