וילונות במרכז

המקום הנכון לקניית וילונות במרכז

אם אתם מחפשים וילונות במרכז שיהיו גם יפים, גם איכותיים וגם עכשוויים, כדאי לכם לפנות אל בית העסק הוותיק והמוכר "וילונות ברייטנס" שבתל אביב. בית העסק מייבא ומשווק מבחר עשיר של וילונות מרהיבים ופתרונות הצללה מתקדמים ומעוצבים, המוצעים לקהל הרחב במחירים אטרקטיביים.

מבחר עשיר של וילונות ופתרונות הצללה

בוילונות ברייטנס תוכלו ליהנות ממבחר איכותי של וילונות ופתרונות הצללה מתקדמים, המוצעים בעיצובים וצבעים עכשוויים מרהיבים ביופיים. אנו מייבאים ומשווקים וילונות מכל סוגי הבדים הקיימים בשוק, לרבות מוצרי האיכות הידועים של אורגון. הוילונות מוצעים בסוגים שונים של שיטות פתיחה ועיצובים, כדוגמת וילונות גלילה, סאן סטריפ ווילונות רומאים. כמו כן, אצלנו תוכלו למצוא מגוון סוגי וילונות חשמליים המשתלבים במערכות בית חכם, ושניתן להפעילם באמצעות מתג או שליטה מרחוק. בנוסף לכך, אנו מספקים וילונות איכות עם סוגים שונים של תפירה, ביניהם וילונות בעלי כפלים שטוחים, סרטי כיווץ, כפלי בננה, רינגים והשחלות. המבחר הגדול מאפשר לכל אחד למצוא וילון איכותי המתאים לסגנון העיצוב ולאווירה המבוקשים.

שירות מקצועי ומקיף

מלבד מגוון עשיר של וילונות, המוניטין של חברתנו באזור המרכז נשען גם על שירות מקצועי ומקיף, המלווה את הלקוח בכל הליך הרכישה. הליווי מתחיל במתן סיוע וייעוץ מקצועי בבחירת וילון ופתרון הצללה נכון עבורכם מבחינת סוג הבד, שיטת תפירתו, גודל הוילון, עיצובו, אופן הפעלתו והגדרות תקציב. את הייעוץ אנו מספקים גם בבית הלקוח ללא עלות והתחייבות, כולל מדידות, בחינת תנאי החדר וסגנון עיצוב מבוקש. בנוסף לכך, אנו נספק את הוילון לביתכם ונדאג להתקינו באופן מוקפד, מדויק ובטוח.

להזמנת וילונות במרכז  

להזמנת וילונות איכותיים ועכשוויים, ולקבלת ייעוץ מקצועי, הצעת מחיר ומידע נוסף, התקשרו עוד היום אל וילונות ברייטנס בטלפונים 050-4521973 050-7516862 03-5165956