אודות ברייטנס

מי אנחנו?

 

ברייטנס וילונות מעוצבים, הוא עסק משפחתי הפועל עוד מ- 1967, כאשר מאז ועד היום ניהולו חוצה 3 דורות שונים אשר לכולם משותפת התשוקה והאהבה לפתרונות הצללה עיצוביים, כמו גם ההבנה אודות יכולתם להעניק לכל מבנה או חלל אקלים שונה, ולשנות בצורה מהותית את האופן בו נראה חדר או מבנה.

אצלנו בברייטנס חרטנו על דגלנו את השילוב שבין ידע וניסיון המתבסס על למעלה מ- 50 שנים בעולם פתרונות הצללה, לבין השמת אוזן קשבת לחידושים ופיתוחים בתחום, כאלה שבזכותם אנו מעמידים לטובת לקוחותינו את העיצובים החדשים והעדכניים ביותר שקיימים כיום.

חדשנות בלתי פוסקת ועבודה עם גורמים מובילים מעולם פתרונות ההצללה

ראיה לכך ונדבך נוסף מהרוח החדשנית החיה שנושבת ב- ברייטנס, היא ההתאמה של החלל הביתי למציאות הטכנולוגית המתעדכנת ללא הפסקה, כאשר חלק משמעותי מהווילונות שלנו ניתנים להפעלה חשמלית על ידי בית חכם (שלט / מתג, כמו גם כי אנו מודעים לדגש שיש לתת למלאכת העדכון תמידי בהתאם לרחשים ותמורות שחלות ללא הפסקה בעולם העיצוב הפנימי, ופועלים ללא לאות להכניסם לתוך עיצוב מוצרינו השונים.

לכן, אנו מציעים מגוון רב של סוגי תפירה לווילונות, כדוגמת כפל שטוח, כפל בננה, סרט כיווץ, ואף השחלה, רינגים ועוד, כאשר כל אותן ההתאמות נועדו לוודא שהווילון האישי שלכם יקבל מראה אלגנטי ונעים, כזה שמאפשר לו להתעלות מבד בלבד לאלמנט עיצובי מרענן אשר צובע לחלוטין את החלל בו הוא נמצא.

כמו כן, כחלק מעבודתנו השוטפת אנו נמצאים בקשר ישיר עם מותגים מובילים מעולם פתרונות ההצללה העיצוביים, בעודנו עושים שימוש שוטף במוצרים המובילים שלהם, כאשר דוגמה חיה לכך היא השימוש במוצרי חברת "אורגון" הכולל וילונות רומאיים, וילונות סאן סטריפ, וילונות גלילה, וילונות דואט ועוד.

ליווי וייעוץ של אנשי מקצוע לכל אורך התהליך

יתרה מכך, כחלק מחוויית השימוש שאנו ב- ברייטנס מציעים, אנו נוהגים ללוות את לקוחותינו לכל אורכו של תהליך בחירת הפתרון ההצללה הנכון עבורם, כאשר הכוונה בכך היא ליווי וייעוץ שוטף החל משלב בחירת הבד ועד לסיום התקנה מוצלח בבית הלקוח.

אותו ליווי וייעוץ מתבצעים באמצעות עבודה שוטפת עם אנשי מקצוע מובילים מעולם עיצוב הפנים, כאשר משולבים בתהליך מגוון מעצבי פנים ואדריכלים, אשר פועלים ישירות אל מול בתי יוקרה המשווקים בדים בצבעים ייחודיים ובסטנדרט האיכות גבוה ביותר בישראל – כעדות נוספת למאמצים ולמשאבים שנעשים על מנת למצוא את האלמנט הנכון ביותר עבורכם והחלל האישי שלכם.

מחפשים פתרון הצללה? מתלבטים מה נכון עבורכם? צרו קשר בהקדם!

לפיכך, במידה ואתם מחפשים פתרון הצללה עבור החלל הפרטי שלכם, אנחנו ב- ברייטנס נשמח לעמוד לרשותכם בעודנו רותמים את מיטב הניסיון ואנשי המקצוע שקיימים אצלנו, כדי להבטיח שתהליך בחירת הווילון שלכם יהיה קל, נוח ויעיל עד כמה שניתן, כמו גם כדי לשמש לכם לאוזן קשבת במהלך התהליך עצמו.

בנוסף לכך, במידה ואתם מתלבטים, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם
וליצור עמכם קשר לקביעת פגישת ייעוץ ומדידה – ללא התחייבות וללא עלות.